01.04.2018. Zverev - Isner
editor objavljuje 01.04.2018. u 12:16
Savjeti
6479

Na osnovu rezultata sa početka sezone teško je bilo očekivati da finalni meč Mastersa u Miamiu odigraju Zverev i Isner. Loši nastupi nekih od glavnih favorita otvorili su put ovoj dvojici tenisaca koji su ukazanu priliku znali iskoristiti. Zverev je prošle sezone dva puta bio pobjednik Masters turnira, dok je Isner tri puta igrao finala, ali u sva tri bio poražen.

Zverev je posebno lose izgledao ove godine, ali izgleda da mu je Miami nekakav "turning point". Nakon mucenja i gubljenja setova od Ferra i Medvedeva ovdje, dobio ih je u 3 seta, i nakon toga uslijedile pobjede u cista 2 seta protiv Kyrgiosa, Coricca i Carrena. Sve su dobri igraci sa dobrim returnovima, a servis mu je bio apsolutno fantastican. Protiv Carrena ni jedna dozvoljena break prilika, protiv Corica svega 2 break lopte dozvoljene (jedna za drugom), protiv Kyrgiosa 3 break lopte u istom gemu. I to je bilo to.

Sto se Isnera tice, odigrao je protiv Del Potra mozda i najbolji mec u karijeri, ni jedna break lopta, u prvom setu imao prednost 19-0 sto se tice winnera. Prije toga protiv Cilica bez i jedne break lopte dozvoljene, protiv Chunga 6-1 prvi set.

Eventualan bet: Preko 25 gemova koeficijent 1.90 na kladionici Pinnaclesports