10.04.2018. Man City - Liverpool
editor objavljuje 10.04.2018. u 07:23
Savjeti
308
City je za vikend propustio valjda priliku zivota da osiguraju naslov Premiershipa protiv najvecih rivala - Manchester Uniteda, i to nakon sto su prosuli 2 gola razlike na poluvremenu. Pep Guardiola je nakon utakmice priznao da se jednostavno dogodio raspad sistema, i trebao bi se zabrinuti jer je njegov City u zadnje 2 utakmice primio ukupno 6 golova, od Liverpoola i Manchester Uniteda. Spanjolac ostaje predan svojem fluidnom napadajucem nogometu, unatoc tome sto je prvi put (otkako je stigao u Englesku) izgubio 2 utakmice za redom.

Sergio Aguero se ocekuje vratiti za veceras nakon oporavljanja od ozljede, dok su Kevin de Bruyne i Kyle Walker odmarali samo za vikend i takodjer ce biti raspolozivi veceras. Liverpool je za vikend odmarao i rotirao igrace, tako da Mohamed Salaha nije bilo, kao i Robertsona, Alexander Arnolda, Firmina i Chabmerlaina, ali zato svi igraju danas.

Liverpool je limitirao City na nula udaraca u okvir gola na Anfieldu, nesto sto je uopce bilo nezamislivo da se City moze limitirati. Medjutim da se to ponovi - granici sa ludosti i ocekujemo jos jednu spektakularnu tekmu punu golova. Ovaj dvojac je u medjusobnim susretima vidio prosijek od 3.5 gola po utakmici, s time da je preko 2.5 gola zavrsilo u 70 posto slucajevima. S obzirom na 0-3 iz prve tekme, City mora napadati od prve minute i svim snagama.

Eventualan bet: preko 3.5 gola koeficijent 2.02 on Pinnaclesports