16.08.2017. Superkup: Real Madrid - Barcelona
editor objavljuje 16.08.2017. u 07:28
Savjeti
8965
Madrid ima veliku prednosti od 3:1 iz prve utakmice cime su dosli na korak do novog trofeja. Real je zbilja izgledao nepobjedivo, nakon par blijedih izdanja u prijateljskim utakmicama - izgleda da su konacno pokazali pravo lice, prvo pobjedivsi novi i snazniji Manchester United i sada nadigrali Barcelonu. Modrica nije bilo (sto danas nece biti slucaj) a Ronaldo je poceo sa klupe, ali je dobio crveni karton pa ga danas nece biti.

Kod Barcelone se izostanak Naymara pokazao kao velik nedostatak, prisutna je i nervoza oko dovodjenja velikih najavljenih pojacanja koja jos nisu realizirana, vezni red ne blista a obrana je pokazala puno propusta. Barcelona je imala problema sa kreiranjem sansi i izgledali su gotovo bezidejno.

U prvoj tekmi je prvo poluvrijeme bilo relativno blijedo dok je drugo poluvrijeme bilo pravi spektakl, a s obzirom da Barcelona mora krenuti puno ostrije prema naprijed, jos jedna golijada jos logican izbor, tim vise sto u svakom trenutku se ovo moze pretvoriti u pravi goal-fest, jer je i u prvoj tekmi stajalo 0:1 sve do 77. minute, pa zavrsilo konacnih 1:3.

4 od zadnjih 6 susreta je zavrsilo sa minimalno 4 gola (ukljucujuci zadnja 3 za redom).

Eventualan bet: preko 3.5 gola koeficijent 1.87 Pinnaclesports.