Savjeti
23672
Wales je jucer dobio Belgiju pa nam preostaje analizirati sljedece 3 tekme.

Njemacka - Italija

Kako je Njemacka dobila Slovacku 3-0 to je bila prva Njemacka utakmica gdje su odigrali na razini kako se od njih ocekivalo, dobivajuci protivnike sa dobrom kontrolom i protokom lopte u posljednjoj trecini igralista, sve ono sto im je falilo u grupnoj fazi. Svakako su favoriti u ovoj tekmi, ali fantasticna Talijanska pobjeda nad Spanjolskom je pocela postavljati pitanja koliko je zapravo ova Italija takticki jaka?

Italija igra sa 3-5-2 formacijom kojom pokusavaju jednostavno nakrcati sredinu terena. Njemacka nece imati takvih problema jer Muller, Draxler i Ozil mogu rastegnuti sirinu terena kao sto su radili i protiv Slovacke, rotirajuci se na pozicijama da to protivnici ne mogu pratiti.

Njemacka takodjer ima najveci posjed lopte na turniru sa prosijekom od cak 64,1 posto.

Preporucen bet: Njemacka daje gol u prvom poluvremenu koeficijent 2.34 Pinnaclesports

Francuska - Island

Psiholosko stanje ove dvije momcadi mogla bi od ove nezanimljive kombinacije momcadi u ovoj fazi turnira - zapravo napraviti jednu od najboljih utakmica cetvrtfinala. Island nakon pobjede 2-1 nad Engleskom trenutno jase na jednom neustrasivom momentu, pitanje je koliko ce ga znati iskoristiti. Francuska s druge strane izgleda impresivno, ali su isto tako jako cesto izgledali vrlo nervozno tijekom turnira.

Island je vrlo organizirana momcad, 4-4-2 formacija i startna 11-storica igraju jako dugo, ako zbog nista drugog - zbog iznimno male populacije koju Island ima tako da svaki igrac razumije svoju ulogu savrseno dobro. Izostanak Kante-a ce biti veliki gubitak za Francusku protiv snaznom i agilnog midfieldera Sigurdssona.

Preporucen bet: Island daje gol koeficijent 2.20 Pinnaclesports

Poljska - Portugal

Portugalska sreca se nastavlja. Jos nisu dobili utakmicu unutar 90 minuta na ovom Euru, a nasli su se ni krivi ni duzni u cetvrtfinalu. Poljska je s druge strane zabila tek 3 gola u 4 odigrane utakmice ovdje u provukla se kroz drugu rundu zahvaljujuci neuvjerljivom pucanju penala protiv Svicarske. Portugal je protiv Hrvatske imao svega 6 udaraca prema golu u 120 minuta, sto je vjerojatno i jedna od najdosadnijih utakmica u povijesti ovog natjecanja.

I Portugal i Poljska su do sada izgledale neorganizirano i bez kreativnosti do sada. Najvece zvijezde jedne i druge momcadi, Lewandowski i Ronaldo, su jedva bili ukljuceni u utakmice do sada. Ronaldo je tek na samom kraju protiv Hrvatske upisao udarac prema vratima, dok Lewandowski jos nije zabio gol ovdje. Ne ocekujte puno od ove utakmice.

Preporucen bet: Portugal dobiva utakmicu i ne prima gol koeficijent 3.26 Pinnaclesports