Srbija U21 - Spanjolska U21
editor objavljuje 23.06.2017. u 07:14
Savjeti
16601
Spanjolska je vec osigurala svoje polufinale, zahvaljujuci boljem h2h score-u od Portugala, tako da trener Celades najavljuje kako ce odmoriti svoje zvijezde kako bi ih ostavio svjezima za knock-out fazu. Denis Suarez i Dani Ceballos ce nastaviti rotaciju u centralnom dijelu terena, to je prakticki sigurno, dok bi Jose Gaya mogao uci u igri nakon sto je propustio 3-1 trijumf protiv Portugala. Isto vrijedi i za drugu opciju u napadu - Inaki Williamsa.

Spanjolci su protiv Portugala nadjacani u broju udaraca prema golu i to 22-10 ali s obzirom kakva je statistika inace, takva je i ova - Spanjolci su zapravo limitirali Portugalce na forsirane suteve izvana, dok su krealirali puno kvalitetnije i konkretnije prilike za sebe, sto se vidi i po krajnjem rezultatu. U isto je vrijeme Srbija imala dominantno prvo poluvrijeme protiv Makedonija, poveli 1-0 i imali sansi i za vise, ali sad se pakiraju doma. Makedonija se iz nicega vratila u igru, prvo sa penalom a onda i drugim golom sa svega 7 minuta preostalih do kraja. Srbija je vidno frustrirana otisla sa terena nakon tekme, i to potpuno shvatljivo.

Eventualan bet: preko 2,5 gola koeficijent 1.76 kladionica Pinnaclesports.